محل تبلیغات شما
یه مدت بود می خواستم برم آرایشگاه یکم پایین موهامو کوتاه کن خیلی بد فرم شده بود جلوی موهام رو هم چتری بزن وقت نمیشد که رسیدیم به قرنطینه خونگی هر کدوم از آرایشگاه ها تماس می گرفتم بسته بودن منم بیخیال شده بودم کل خانواده حوصلشون سر رفته بود خیلی بیکار شده بودیم همه چند روز قبل از عید از بی حوصلگی نشسته بودم رو مبل مامانم اومد از آشپزخونه گفت مهسا چرا نمیدی موهاتو داداشت کوتاه کنه میگه تو خدمت موهای هم خدمتی هاش کوتاه می کرده زدم زیر خنده گفتم آره که منم کچل کنه مامانم کلی گیر داد تا با هزار سفارش و حساسیت قبول کردم مامانم از خدا خواسته داداشم صدا زد رفتیم تو حیاط خلوت رو چهارپایه نشستم اول موهامو روشونه کرد مامانم قیچی داد دستش داشتم زیر لب دعا می کردم موهامو خراب نکنه همینجوری قیچی و شونه دستش بود شروع کرد کوتاه کردن همینجوری مو می‌ریخت زمین من با تعجب نگاه می کردم ولی پشت موهام نمی دیدم دست زدم پشت سرم دیدم موهای تا تو کمرم تا زیر شونه هام کوتاه کرده خیلی عصبانی شدم گفتم نمی خواد کوتاه کنی زدی خرابش کردی گفت بشین درستش می کنم شروع کرد کوتاه کردن منم چیزی نمی گفتم زیر لب فحشش می دادم بعد یه ربع که حسابی کوتاه کرد موزر زد به برق موهام رو با صفر دورش تراشید روش رو هم با شونه می گرفت و با موزر کوتاه می کرد حیاط خلوت پر موهای طلایی رنگ شد موهام رو پسرونه خیلی کوتاه زد از دستش خیلی دلخور شدم ولی بعدش فهمیدم نقشه مامانم بوده

خاطره کوتاهی مو ساحل

سلمونی در قرنطینه

کچل کردن دختر ایرانی

کوتاه ,رو ,خیلی ,مامانم ,موهام ,هم ,موهام رو ,کوتاه می ,رو هم ,شروع کرد ,کرد کوتاه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دست گذاشتن روی لبه‌ها tcholulmaivel منطقه تاریک تولید کننده سینی کابل 33530243 نردبان کابل|لوله برق فولادی،گالوانیزه،لوله فلکسیبل برق Eric's blog winx-aks ساز عاشیقی (قوپوز) غلامرضا خلیلی marmitsdelemb دانلود آهنگ شاد جدید مهندسی مکانیک